Dark

Auto

Light

Dark

Auto

Light

APLİK MODELLERİ

Vintage aydınlatma aplik modelleri Arg-2031116

Vintage aydınlatma aplik imalatı modelleri imalatı alüminyum sıvama olarak istenilen renklerde ve model ölçülerde cafe aydınlatması restaurant aydınlatması özel tasarım aplik imalatlarının kullanılacağı endüstriyel aplik aydınlatma tasarımlarının seçildiği alanlarda kullanılabilir. iç mimari aydınlatma alanlarında kullanabilirsiniz.

Mimari aydınlatma projelerinde kullanılacak olan iç mimarların tasarladıkları ürünlerin imalatını gerçekleştiriyoruz. Malzeme kalitesi Alüminyum malzeme özel kalıplarda şekillendirilerek uygun forma getirilir ve verilen aydınlatma ölçülerine yaklaşık ölçülere getirildikten sonra istenilen renk (RAL) kodlu boyama işlemi için hazır hale getirilir. sonrasında özel sistem astarlama sistemine girerek sonrasında aydınlatma imalatının boyama işlemi gerçekleşir.

Uygun renklerin uygulanmasından sonra müşterilerimiz ile istişare ederek sonrasında hatalar ile karşılaşmamak için renk analizi yapılır. Çeşitli alanlarda kullanılacak aydınlatma imalatı ürünlerimiz. istenilen kumaş kablo renkleri ile kablo ölçüleri ve bağlantı aparatları uygun ölçülerde kesilerek uygulama işlemine başlanır.

Retro veya vintage özel tasarım aydınlatma imalatımız, iç mimari aydınlatma alanlarında çeşitli mekanları süsleyerek sizlerin ve bizlerin memnuniyetini kazanır. Her alanda aydınlatma konusunda retro vintage su borusu aydınlatma özel mekan aydınlatma imalatında sizlerin isteği doğrultusunda mimari aydınlatmalarımızı özel mekanlara taşımaktan gurur ve sevinç duyuyoruz.

Diğer Aydınlatma Modelleri

ilgili Aydınlatmalar

Dış mekan metal camlı retro loft tasarım duvar aplik imalatı arg-20240420

APLİK MODELLERİ

APLİK MODELLERİMİZ

APLİK MODELLERİ

cafe restoran endüstriyel tasarım aydınlatma imalatı örnek modelleri retro vintage tarzı arg-cnp1017

APLİK MODELLERİ

Endüstriyel Masa Lambası

Endüstriyel aplik modelleri