Dark

Auto

Light

Dark

Auto

Light

Endüstriyel aplik modelleri, MASA LAMBASI MODELLERİ

Endüstriyel Masa Lambası

Endüstriyel masa lambası imalatı modellerinde yeni model olan renkli kumaş kablo desenli baş kısmı hareketli olarak imal edilir. cafe aydınlatma restoran aydınlatma alanlarında kullanılan renkler kırmızı, yeşil, siyah, beyaz, açık yeşil olarak veya istenilen renklerde ral kodunu verdiğiniz taktirde imalatı mümkündür.

Uygun renklerin uygulanmasından sonra müşterilerimiz ile istişare ederek sonrasında hatalar ile karşılaşmamak için renk analizi yapılır. Çeşitli alanlarda kullanılacak aydınlatma imalatı ürünlerimiz. istenilen kumaş kablo renkleri ile kablo ölçüleri ve bağlantı aparatları uygun ölçülerde kesilerek uygulama işlemine başlanır.

Proje endüstriyel masa lambası,  ölçülere göre özel ebatlarda masa aydınlatması imalatı mevcuttur. masa aydınlatması ihtiyacı duyabileceğiniz tüm alanlarda kolaylıkla uygulanır ve dekoratif  masa aydınlatması istediğiniz renkte ral kodu belirttiğinizde imalatı yapılır.

Retro veya vintage özel tasarım aydınlatma imalatımız, iç mimari aydınlatma alanlarında çeşitli mekanları süsleyerek sizlerin ve bizlerin memnuniyetini kazanır. Her alanda aydınlatma konusunda retro vintage su borusu aydınlatma özel mekan aydınlatma imalatında sizlerin isteği doğrultusunda mimari aydınlatmaları mızı özel mekanlara taşımaktan gurur ve sevinç duyuyoruz.

Diğer Aydınlatma Modelleri

ilgili Aydınlatmalar

Endüstriyel aplik imalatı 5031646

APLİK MODELLERİ

Endüstriyel dekoratif aplik modeli arg-3031459

APLİK MODELLERİ

Endüstriyel su borusu aydınlatma imalatı arg-191216

cafe bar restoran aydınlatma

Endüstriyel Duvar Aydınlatma Arg-0303142

APLİK MODELLERİ