Dark

Auto

Light

Dark

Auto

Light

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

Kafes abajur aydınlatma

Kafes aydınlatma modeli dış tel olarak imal edilir kafe aydınlatma restoran aydınlatma otel resepsiyonlarında galeri boşluğu aydınlatma ihtiyaçlarınız da özel aydınlatma imalatı, kuş kafes aydınlatma, salon aydınlatma ihtiyacınız da ve iç mimar aydınlatma projelerinde uygun olarak imalatı yapılır. krom kaplama sarı kaplama bronz kaplama beyaz siyah olarak ta uygulanır.

Uygun renklerin uygulanmasından sonra müşterilerimiz ile istişare ederek sonrasında hatalar ile karşılaşmamak için renk analizi yapılır. Çeşitli alanlarda kullanılacak aydınlatma imalatı ürünlerimiz. istenilen kumaş kablo renkleri ile kablo ölçüleri ve bağlantı aparatları uygun ölçülerde kesilerek uygulama işlemine başlanır.

Cafe restoran otel aydınlatma ölçülere göre özel ebatlarda duvar aydınlatması imalatı mevcuttur. tavan aydınlatması ihtiyacı duyabileceğiniz tüm alanlarda kolaylıkla uygulanır ve dekoratif Cafe restoran otel aydınlatma istediğiniz renkte ral kodu belirttiğinizde imalatı yapılır.

Retro veya vintage özel tasarım aydınlatma imalatımız, iç mimari aydınlatma alanlarında çeşitli mekanları süsleyerek sizlerin ve bizlerin memnuniyetini kazanır. Her alanda aydınlatma konusunda retro vintage su borusu aydınlatma özel mekan aydınlatma imalatında sizlerin isteği doğrultusunda mimari aydınlatmaları mızı özel mekanlara taşımaktan gurur ve sevinç duyuyoruz.

Diğer Aydınlatma Modelleri

ilgili Aydınlatmalar

Retro sarkıt avize modeli imalatı-ARG-5022016

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

Tel aydınlatma örnekleri

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

Kolye Aydınlatma Özel Mekan Butik Tekli Tasarım Aydınlatma ARG-871717

cafe bar restoran aydınlatma

Kapitone Tavan Avize Modeli/ARG/FRN/5657

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ