Dark

Auto

Light

Dark

Auto

Light

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

Retro vintage aydınlatma imalatı-arg103161

Retro aplik veya vintage aplik  diye adlandırdığımız retro vintage  aydınlatma ürünleri imalatımız istenilen ebatlarda cafe aydınlatma restaurant aydınlatması olarak kullanılır.

Mimari aydınlatma projelerinde kullanılacak olan iç mimarların tasarladıkları ürünlerin imalatını gerçekleştiriyoruz. Malzeme kalitesi Alüminyum malzeme özel kalıplarda şekillendirilerek uygun forma getirilir ve verilen aydınlatma ölçülerine yaklaşık ölçülere getirildikten sonra istenilen renk (RAL) kodlu boyama işlemi için hazır hale getirilir. sonrasında özel sistem astarlama sistemine girerek sonrasında aydınlatma imalatının boyama işlemi gerçekleşir.

Uygun renklerin uygulanmasından sonra müşterilerimiz ile istişare ederek sonrasında hatalar ile karşılaşmamak için renk analizi yapılır. Çeşitli alanlarda kullanılacak aydınlatma imalatı ürünlerimiz. istenilen kumaş kablo renkleri ile kablo ölçüleri ve bağlantı aparatları uygun ölçülerde kesilerek uygulama işlemine başlanır.

Retro veya vintage özel tasarım aydınlatma imalatımız, iç mimari aydınlatma alanlarında çeşitli mekanları süsleyerek sizlerin ve bizlerin memnuniyetini kazanır. Her alanda aydınlatma konusunda retro vintage su borusu aydınlatma özel mekan aydınlatma imalatında sizlerin isteği doğrultusunda mimari aydınlatmalarımızı özel mekanlara taşımaktan gurur ve sevinç duyuyoruz.

Diğer Aydınlatma Modelleri

ilgili Aydınlatmalar

Paslanmaz kas rgb taşlı avize modeli

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

Modern salon avize modeli/5405

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

şapkalı salon avize modeli/ARG-2775-21-05

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

cam çubuklu katlı avize imalatı modelleri

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ