Dark

Auto

Light

Dark

Auto

Light

ÖZEL TASARIM AVİZELER

Tel avize tasarım modelleri

Tel avize tasarım modelleri, uygulama alanları iç mimarlar özel tasarım mekanlar, cafe  restaurant özel mekan tasarımlarında kullanılır. tekli kuş kafesi avize renkli tekli endüstriyel aydınlatma modelleri, mimari aydınlatma modelleri imalatı alanında kullanılabilir. Tel aydınlatma modelleri;

Uygun renklerin uygulanmasından sonra müşterilerimiz ile istişare ederek sonrasında hatalar ile karşılaşmamak için renk analizi yapılır. Çeşitli alanlarda kullanılacak aydınlatma imalatı ürünlerimiz. istenilen kumaş kablo renkleri ile kablo ölçüleri ve bağlantı aparatları uygun ölçülerde kesilerek uygulama işlemine başlanır.

Cafe restoran otel aydınlatma ölçülere göre özel ebatlarda duvar aydınlatması imalatı mevcuttur. tavan aydınlatması ihtiyacı duyabileceğiniz tüm alanlarda kolaylıkla uygulanır ve dekoratif Cafe restoran otel aydınlatma istediğiniz renkte ral kodu belirttiğinizde imalatı yapılır.

Retro veya vintage özel tasarım aydınlatma imalatımız, iç mimari aydınlatma alanlarında çeşitli mekanları süsleyerek sizlerin ve bizlerin memnuniyetini kazanır. Her alanda aydınlatma konusunda retro vintage su borusu aydınlatma özel mekan aydınlatma imalatında sizlerin isteği doğrultusunda mimari aydınlatmaları mızı özel mekanlara taşımaktan gurur ve sevinç duyuyoruz.

Diğer Aydınlatma Modelleri

ilgili Aydınlatmalar

Otel Aydınlatma İmalatı Modelleri

ÖZEL TASARIM AVİZELER

cnc kesim cam çubuk oval yuvarlak avize modeli

ÖZEL TASARIM AVİZELER

Renkli kumaş örgülü kablolar

ÖZEL TASARIM AVİZELER

Cafe aydınlatma 5031741

ÖZEL TASARIM AVİZELER