Dark

Auto

Light

Dark

Auto

Light

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

Su borusu aydınlatma

Su borusu aydınlatma dekoratif aydınlatmaya uygun alanlarda cafe aydınlatması restaurant aydınlatması bar aydınlatması cafe bistro aydınlatması veya vintage aydınlatma alanlarına uygun olarak kulallanılacak alanlar için idealdir.

Mimari aydınlatma projelerinde kullanılacak olan iç mimarların tasarladıkları ürünlerin imalatını gerçekleştiriyoruz. su borusu aydınlatma ölçülerine yaklaşık ölçülere getirildikten sonra istenilen renk (RAL) kodlu boyama işlemi için hazır hale getirilir. sonrasında özel sistem astarlama sistemine girerek sonrasında aydınlatma imalatının boyama işlemi gerçekleşir.

Uygun renklerin uygulanmasından sonra müşterilerimiz ile istişare ederek sonrasında hatalar ile karşılaşmamak için renk analizi yapılır. Çeşitli alanlarda kullanılacak aydınlatma imalatı ürünlerimiz. istenilen kumaş kablo renkleri ile kablo ölçüleri ve bağlantı aparatları uygun ölçülerde kesilerek uygulama işlemine başlanır.

Retro veya vintage özel tasarım aydınlatma imalatımız, iç mimari aydınlatma alanlarında çeşitli mekanları süsleyerek sizlerin ve bizlerin memnuniyetini kazanır. Her alanda aydınlatma konusunda retro vintage su borusu aydınlatma özel mekan aydınlatma imalatında sizlerin isteği doğrultusunda mimari aydınlatmalarımızı özel mekanlara taşımaktan gurur ve sevinç duyuyoruz.

Diğer Aydınlatma Modelleri

ilgili Aydınlatmalar

Polyester gül aksesuarlar

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

Asma tavan avize modeli

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

Şapkalı taşlı avize modeli

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

Tekli sarkıt aydınlatma

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ