Dark

Auto

Light

Dark

Auto

Light

Halat aydınlatma modelleri imalatı halatlı aydınlatma cafe restoran

Halat aydınlatma tekli sarkıt imalatı arg-261116

Halat aydınlatma tekli sarkıt imalatı istenilen ebatlarda ve uzunlularda cafe restoran özel mekan aydınlatmaları ihtiyaç alanlarına göre özel imalatımız mevcuttur. halat aydınlatma sarkıt modelinde cafelere restoran masa üstü aydınlatma ihtiyaçlarına göre özel uzunluklarda ve genişliklerde imalatı yapılır. halat aydınlatma örümcek ağı gibi tavana dağınık olarak veya avize üzerinde uygulanarak aplik olarak lambader olarak imalatını yapabiliriz.

Halat aydınlatma  modelleri imalatı istenilen ölçülerde cafe aydınlatması restaurant aydınlatması özel tasarım aplik imalatlarının kullanılacağı endüstriyel aplik aydınlatma tasarımlarının seçildiği alanlarda kullanılabilir. dekoratif aydınlatma, vintage aydınlatma iç mimari aydınlatma alanlarında kullanabilirsiniz. Mimari aydınlatma projelerinde kullanılacak olan iç mimarların tasarladıkları ürünlerin imalatını gerçekleştiriyoruz. Halatlı aydınlatma verilen aydınlatma ölçülerine yaklaşık ölçülere getirildikten sonra istenilen renk (RAL) kodlu boyama işlemi için hazır hale getirilir. sonrasında özel sistem astarlama sistemine girerek sonrasında aydınlatma imalatının boyama işlemi gerçekleşir. Halatlı aydınlatma boyanan alan üzerine halatların sarılmasından sonra hazır hale gelir. Uygun renklerin uygulanmasından sonra müşterilerimiz ile istişare ederek sonrasında hatalar ile karşılaşmamak için renk analizi yapılır. Çeşitli alanlarda kullanılacak aydınlatma imalatı ürünlerimiz. istenilen kumaş kablo renkleri ile kablo ölçüleri ve bağlantı aparatları uygun ölçülerde kesilerek uygulama işlemine başlanır.

Retro veya vintage özel tasarım aydınlatma imalatımız, iç mimari aydınlatma alanlarında çeşitli mekanları süsleyerek sizlerin ve bizlerin memnuniyetini kazanır. Her alanda aydınlatma konusunda retro vintage su borusu aydınlatma özel mekan aydınlatma imalatında sizlerin isteği doğrultusunda mimari aydınlatmalarımızı özel mekanlara taşımaktan gurur ve sevinç duyuyoruz.