Dark

Auto

Light

Dark

Auto

Light

Düğün salonu aydınlatma

Düğün salonu Avize İmalatı modelleri

Düğün salonu avize aydınlatma imalatı modellerinde sarı paslanmaz 304 kalite 1 mm paslanmaz çelikten üretilir. Alçıpan tavanlara uygun yada beton tavanlara uygun büyük çaptaki avize aydınlatma modeli tamamen kristal optagonlar ve 40 mm kristal top taşlardan üretilir. düğün salonu avize aydınlatma gelin yolu şamdan gazebo imalatı kullanılan aydınlatma seçeneği e27 duy led aydınlatma dır. sadece düğün salonlarına uyumlu olmamakla birlikte aydınlatma imalatlarımız her alana özel proje otel lobileri yüksek tavanlı aydınlatma mekanlarında da kullanılabilir. isteğe göre özel aydınlatma imalatı yapabiliriz.

Ürünlerimizde tse standartlarına uygun malzemeler kullanılmaktadır. yüksek tavanlı mekanlar için özel üretim aydınlatma modelleriniz yada projelerinize uygun üretimler yapmaktayız. Haricinde  gelin yolu aydınlatma modelleri şamdan modelleri gazebo imalatı kına tahtı imalatı olarak ta üretim yapmaktayız.

Düğün salonu kristal aydınlatma avize modelleri olarak istenilen ebatlarda paslanmaz çelik ve kristalli ledli düğün salonları aydınlatma avize modelleri uygulamalarımız bulunmaktadır. Düğün salonu avize imalatı kristal aydınlatma led aydınlatma rgb avize aydınlatma gelin yolu şamdan imalatı Modelleri müşterilerimiz kendileri yada mimarları aracılığı ile belirledikten sonra ne tür avize istediğini bilerek bizimle iletişime geçtiklerinde çabuk sonuca varabilmek açısından önemlidir. kristalli düğün salonu avize imalatı olarak led yada tasarruf açısından led ampuller kullanıyoruz. 1. sınıf paslanmaz çelik olarak imalatını yaptığımız düğün salonu avize aydınlatmaları modellerimizde ölçüler istenildiği gibi karşılıklı istişare edilerek ayarlanır. kristal tavan uygulamaları gelin yolu imalatları kına taht imalatları olarak modellerin içerisinde düğün salonu pasta arabası vs gibi bir çok özelliklerde imalatlarımız mevcuttur.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Diğer Aydınlatma Modelleri

ilgili Aydınlatmalar

Düğün salonu kristal aydınlatma

Düğün salonu aydınlatma

Cafe restoran aydınlatma modelleri krom eskitme-ARG-8717-5

cafe bar restoran aydınlatma

Düğün salonu kristal tavan uygulama

Düğün salonu aydınlatma