Dark

Auto

Light

Dark

Auto

Light

APLİK MODELLERİ

Dekoratif Metal Çubuk Aplik Arg-50313

Dekoratif Metal Çubuk Aplik imalatı 10×10 mm kalınlığında metal çubuklardan kalıplarda dizilim yapılarak değişik ebatlarda kesildikten sonra, modele ve ölçüye uygun dekoratif metal çubuklar diğer kaynatma kalıbına alındıktan sonra kaynak işlemi gerçekleşir.

Proje duvar aplik aydınlatma ölçülere göre özel ebatlarda duvar aydınlatması imalatı mevcuttur. duvar aydınlatması ihtiyacı duyabileceğiniz tüm alanlarda kolaylıkla uygulanır ve dekoratif metal çubuklu duvar aydınlatması istediğiniz renkte ral kodu belirttiğinizde imalatı yapılır.

Dekoratif metal çubuk aplik cafe aydınlatması, restaurant aydınlatması, özel mekan aplik imalatı olarak kullanılır. dekoratif metal çubuk aplik şapkası istenilen renklerde imalat yapılır. uygulama alanlarınıza uygun olarak imalatı mevcuttur.

Uygun renklerin uygulanmasından sonra müşterilerimiz ile istişare ederek sonrasında hatalar ile karşılaşmamak için renk analizi yapılır. Çeşitli alanlarda kullanılacak aydınlatma imalatı ürünlerimiz. istenilen kumaş kablo renkleri ile kablo ölçüleri ve bağlantı aparatları uygun ölçülerde kesilerek uygulama işlemine başlanır.

Retro veya vintage özel tasarım aydınlatma imalatımız, iç mimari aydınlatma alanlarında çeşitli mekanları süsleyerek sizlerin ve bizlerin memnuniyetini kazanır. Her alanda aydınlatma konusunda retro vintage su borusu aydınlatma özel mekan aydınlatma imalatında sizlerin isteği doğrultusunda mimari aydınlatmalarımızı özel mekanlara taşımaktan gurur ve sevinç duyuyoruz.

Diğer Aydınlatma Modelleri

ilgili Aydınlatmalar

otel avize aplik imalat modelleri/ARG-2775-21-05 APL

APLİK MODELLERİ

Vintage aydınlatma aplik modelleri Arg-2031116

APLİK MODELLERİ

cafe restoran aplik loft modelleri

APLİK MODELLERİ

Kristal aplik modeli Arg-103201

APLİK MODELLERİ