Dark

Auto

Light

Dark

Auto

Light

Dekoratif aydınlatma imalatı

false

Cafe restoran bar aydınlatma örnekleri, Cafe restoran aydınlatma örnekleri salkım saçak olarak istenilen genişlikte tavana tutturulan aparatlar ile dekoratif bir görüntü katmaktadır. cafe aydınlatma restoran aydınlatma olarak istediğiniz modelin aydınlatma imalatı mümkündür.

istenilen renklerde ve ölçülerde renkli kumaş kablo olarak uygulama yapılır.

Uygun renklerin uygulanmasından sonra müşterilerimiz ile istişare ederek sonrasında hatalar ile karşılaşmamak için renk analizi yapılır. Çeşitli alanlarda kullanılacak aydınlatma imalatı ürünlerimiz. istenilen kumaş kablo renkleri ile kablo ölçüleri ve bağlantı aparatları uygun ölçülerde kesilerek uygulama işlemine başlanır.

Cafe restoran otel aydınlatma ölçülere göre özel ebatlarda duvar aydınlatması imalatı mevcuttur. tavan aydınlatması ihtiyacı duyabileceğiniz tüm alanlarda kolaylıkla uygulanır ve dekoratif Cafe restoran otel aydınlatma istediğiniz renkte ral kodu belirttiğinizde imalatı yapılır.

Retro veya vintage özel tasarım aydınlatma imalatımız, iç mimari aydınlatma alanlarında çeşitli mekanları süsleyerek sizlerin ve bizlerin memnuniyetini kazanır. Her alanda aydınlatma konusunda retro vintage su borusu aydınlatma özel mekan aydınlatma imalatında sizlerin isteği doğrultusunda mimari aydınlatmaları mızı özel mekanlara taşımaktan gurur ve sevinç duyuyoruz.

Diğer Aydınlatma Modelleri

ilgili Aydınlatmalar

Şapkalı avize modeli/ARG-2691-21-14

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

Retro sarkıt avize modeli imalatı-ARG-5022016

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ

Özel tasarım tel avize imalatı

ÖZEL TASARIM AVİZELER

Endüstriyel vintage aydınlatma modelleri

SARKIT AYDINLATMA MODELLERİ