Dark

Auto

Light

Dark

Auto

Light

Endüstriyel sarkıt modeller

Endüstriyel aydınlatma sarkıt Arg-60323

Endüstriyel aydınlatma sarkıt, Cafe restoran aydınlatma örnekleri salkım saçak olarak istenilen genişlikte tavana tutturulan aparatlar ile dekoratif bir görüntü katmaktadır. cafe aydınlatma restoran aydınlatma olarak istediğiniz modelin imalatı mümkündür.

istenilen renklerde ve ölçülerde renkli kumaş kablo olarak uygulama yapılır.

Uygun renklerin uygulanmasından sonra müşterilerimiz ile istişare ederek sonrasında hatalar ile karşılaşmamak için renk analizi yapılır. Çeşitli alanlarda kullanılacak aydınlatma imalatı ürünlerimiz. istenilen kumaş kablo renkleri ile kablo ölçüleri ve bağlantı aparatları uygun ölçülerde kesilerek uygulama işlemine başlanır.

Cafe restoran otel aydınlatma ölçülere göre özel ebatlarda duvar aydınlatması imalatı mevcuttur. tavan aydınlatması ihtiyacı duyabileceğiniz tüm alanlarda kolaylıkla uygulanır ve dekoratif Cafe restoran otel aydınlatma istediğiniz renkte ral kodu belirttiğinizde imalatı yapılır.

Retro veya vintage özel tasarım aydınlatma imalatımız, iç mimari aydınlatma alanlarında çeşitli mekanları süsleyerek sizlerin ve bizlerin memnuniyetini kazanır. Her alanda aydınlatma konusunda retro vintage su borusu aydınlatma özel mekan aydınlatma imalatında sizlerin isteği doğrultusunda mimari aydınlatmaları mızı özel mekanlara taşımaktan gurur ve sevinç duyuyoruz.

Diğer Aydınlatma Modelleri

ilgili Aydınlatmalar

Kumaş kablo ahşap aparatlı tel aydınlatma imalatı arg-261116-1919

Endüstriyel sarkıt modeller

Cafe Bar şişe aydınlatma sarkıt dekoratif lamba imalatı arg1116-929

cafe bar restoran aydınlatma

Kolye Aydınlatma Özel Mekan Butik Tekli Tasarım Aydınlatma ARG-871717

cafe bar restoran aydınlatma

Endüstiyel Aydınlatma Arg703225

Endüstriyel sarkıt modeller